המלצות

רשמי טיול עם חגי גולן 

יצאנו מספר משפחות לטיול בחרבת בית לויה הקבוצה כללה  משפחות וילדים סך הכול כ-  45 מטיילים.

המדריך חגי פתח קבוצת ווטסאפ של כל חברי הטיול, וקבלנו לפני הטיול ובמהלך הטיול:חידות על המקום והאזור.

חגי המדריך ניחן בסבלנות רבה, מצרך חשוב בחום הישראלי עם קבוצה לא הומוגנית.

ההסברים המגוונים בכל מיני נושאים, נתנו עומק וערך מוסף.

אם זה בהיסטוריה בגאולוגיה בתנ"ך הכרת הצומח והחי ושלא לדבר על היותו איש שיחה מרתק.

חגי יקר שלנו... אתה יחיד מסוגך, בודדים אנשים כמוך. היכולת שלך לתקשר עם מבוגרים וילדים היה עצום! היכולת שלך לסחוף אותם וגם אותי היה לא רגיל, המחשבה שלא יעלם שום פרט קטן.. מהמסע היה מדהים

הידע העצום עצום שקיים בך הוא ברכה...ואנחנו לגמנו ממנו קצת

חגי: מדריך טיולים שהוא מורה דרך גלה לנו פינות וסיפורים שלא הכרנו על ארץ ישראל :

לחגי ידע נרחב על הארכיאולוגיה, ההיסטוריה. הגיאוגרפיה והסביבה. הוא הגיע מוכן תבל את ההסברים בציטטות, אנקדוטות , שירים וחידונים(נושאי פרסים)חגי בעל ידע נרחב גם בטבע-ציפורים. צמחים ועוד .

חגי  הדריך אותנו במקצועיות רבה עם ידע נרחב ואהבת הארץ. חגי הדביק אותנו באהבת ארץ ישראל והצליח לתת לנו ליהנות מהניחוחות ולטעום מרגבי הארץ.

חגי הוא מדריך מקצועי באשר לדידקטיקה ולמתודיקה אך בנוסף הוא בעל ידע רב, רחב, מעודכן ומדויק למיטב הערכתי ומעל ומעבר לכך בעל יכולת הבנה מעמיקה של המרחב הים תיכוני בתקופות אותן הוא מתאר בפירוט בהדרכותיו.

אני ממליץ על חגי לא רק כמדריך "לכל אוכלוסיה ולכל עת" אלא ובמיוחד לאוכלוסיות מטיילים מכל סוג ואיפיון שהם בעלי עניין אמיתי ומעמיק באתרים אליהם הם מטיילים

חגי

מדריך שמצטיין בסבלנות ובידע רב שאותו חלק עם המטיילים. נהנינו מאוד.

 

חגי חוש הומור והרבה סבלנות והקשבה

טיול אשר בסופו אתם לא תרצו להיפרד מהמדריך ותשאלו את עצמכם איך לא נפגשתם קודם לכן

נשמח להמליץ על חגי

שולי וישראל ביתן

0544861084

 

חגי הוא בעל זיכרון יוצא דופן וידע עצום בהיסטוריה, בארכיאולוגיה, בגאוגרפיה, בטבע, באסטרטגיה, בדתות, בשפות, באהבת ארץ ישראל, ומה לא...

לאורך שנים רבות השתתפתי במספר לא מבוטל של טיולים בכל רחבי הארץ, מגולן ועד אילת, לאורך ולרוחב, בהם חגי הדריך והחכים אותנו בידיעותיו האין-סופיות. אלו חרוטים היטב בזיכרוני, בהם אנו מדלגים בין האבנים, המערות, השבילים והרחובות, ולחגי תמיד יש תשובה לכל שאלה.

הטיולים עם חגי אינם רק כדי לבלות זמן בכיף, אלא אלו הם טיולים וסיורים באיכות וברמה גבוהה מאוד.

כדאי לכם לנסות ולטעום מסיוריו פעם אחת, כדי לרצות ולסייר איתו הרבה פעמים. יש לו מה ללמד אותנו ולגרום לנו ליהנות משבילי ארצנו היפה והמעניינת. 

ז'נט לזרוביץ, 054-9374150

 

 תודה רבה על המיזם המקסים  ללמוד על ההסטוריה המופלאה של ימי טרום הקמת המדינה ומלחמת העצמאות.תודה לחגי על ההדרכה המעולה .תודה על הסיורים במקומות שמעולם לא היינו. נדע בע"ה לשוב לשם עם המשפחה. ולהפיץ את אהבת הארץ דרך הסיורים למיטיבי קשב.
מקווים ומצפים שההמשך עוד יבוא.
בהערכה רבה
אלחנן ועטי אנגלסמן גבעת שמואל.🌷

 

 

לחגי גולן המדריך היקר,

תודה על ההדרכה המעולה, על ההשקעה והחומר הרב שהרעפת עלינו במהלך סדרת הסיורים המצויינת.ועל התאום הלוגיסטי בכל אתר ואתר.כה לחי!!

וכמובן לצוות המקסים עמית אררט ועידו מאושר שמנצחים על המפעל החשוב של הכרת הארץ.

נתן ושושי אנגלסמן

 

חגי ומיכל, היה סיור מהנה מעשיר  ומחכים עם אווירה חברית נהדרת  מה שמשך להמשיך עוד ועוד, משום כך  חבל היה שהשעון שמיהר ושבת הקודש הממהרת לבוא עלינו  עצרו בעדנו.גם חברי הקבוצה היו נהדרים כל אחד עם ידע מעשיר ותורם . 

תודה רבה מאד משירה וממני ונשמח כמובן להיפגש בהמשך ובקרוב לסיורים מהנים נוספים.שבת שלום לכולם.